Novel Real Estate Logo

A0572 - Издавање - Стан, Центар

Општи информации:

Последна промена: 20/09/2021  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 86 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 11 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Греење на струја:
Имотен лист:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 220 €
Депозит: 220 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 86 m2. Екстра: Реновиран, Клима, Греење на струја. Цена: 220 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 86 m2. Ekstra: Renoviran, Klima, Greenje na struja. Cena: 220 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 85 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 86 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 91 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 84 m²
270 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 86 m2. Ekstra: Renoviran, Klima, Greenje na struja. Cena: 220 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links