Новел Недвижности

Се издава Стан во Аеродром, Шифра: A0405

Општи информации:

Последна промена: 19/10/2020  
Населба: Аеродром  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 6/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Аеродром со површина од 60 m2. Екстра: Лифт, Централно Парно. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 60 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Аеродром 56 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 65 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 56 m²
300 €
Се издава Стан во Аеродром 56 m²
280 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Aerodrom so povrshina od 60 m2. Ekstra: Lift, Centralno Parno. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.