Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A0278

Општи информации:

Последна промена: 26/08/2019  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 70 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Централно Парно:
Имотен лист:
Лифт:
Реновиран:

Финансиски Информации:

Цена: 300 €
Депозит: 300 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 70 m2. Екстра: Лифт, Реновиран, Централно Парно. Цена: 300 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Lift, Renoviran, Centralno Parno. Cena: 300 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 72 m²
350 €
Се издава Стан во Центар 67 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 70 m²
280 €
Се издава Стан во Центар 65 m²
250 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 70 m2. Ekstra: Lift, Renoviran, Centralno Parno. Cena: 300 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.