Новел Недвижности

Се издава Стан во Центар, Шифра: A0246

Општи информации:

Последна промена: 22/10/2020  
Населба: Центар  
Локација:  
Површина: 60 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: 4/6 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Клима:
Централно Парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 250 €
Депозит: 250 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Центар со површина од 60 m2. Екстра: Централно Парно, Клима. Цена: 250 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima. Cena: 250 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Центар 60 m²
300 €
Се издава Стан во Центар 60 m²
250 €
Се издава Стан во Центар 64 m²
270 €
Се издава Стан во Центар 60 m²
300 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Centar so povrshina od 60 m2. Ekstra: Centralno Parno, Klima. Cena: 250 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.