Новел Недвижности

Се издава Стан во Дебар Маало, Шифра: A0184

Општи информации:

Последна промена: 26/10/2020  
Населба: Дебар Маало  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат:
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Централно Парно:
Имотен лист:

Финансиски Информации:

Цена: 350 €
Депозит: 350 €
Провизија: 50%

Се издава наместен стан во Скопје, Дебар Маало со површина од 65 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 350 EUR Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 65 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 350 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Дебар Маало 65 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 60 m²
300 €
Се издава Стан во Дебар Маало 61 m²
350 €
Се издава Стан во Дебар Маало 61 m²
330 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Debar Maalo so povrshina od 65 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 350 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.