Novel Real Estate Logo

A0147 - Издавање - Стан, Тафталиџе 1

Општи информации:

Последна промена: 20/09/2021  
Населба: Тафталиџе 1  
Локација:  
Површина: 82 m²
Број на соби:
Број на спални:
Кат: високо приземје 
Ентериер: Наместен  
Број на купатила:
Тераса: да 
Ориентација: с-ј 
Клима:
Централно Парно:
Нова Зграда:

Финансиски Информации:

Цена: 600 €
Депозит: 600 €
Провизија: 50%

Опис:

Се издава наместен стан во Скопје, Тафталиџе 1 со површина од 82 m2. Екстра: Клима, Централно Парно, Нова Зграда, Паркинг. Цена: 600 EUR
Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 82 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 600 EUR

Актуелни огласи

Се издава Стан во Водно 55 m²
500 €
Се издава Стан во Водно 60 m²
350 €
Се издава Канцеларија во Центар 94 m²
550 €
Се издава Канцеларија во Центар 375 m²
0 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava namesten stan vo Skopje, Taftalidje 1 so povrshina od 82 m2. Ekstra: Klima, Centralno Parno, Nova Zgrada, Parking. Cena: 600 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.

Quick Links