Новел Недвижности

Се издава Стан во Кисела Вода, Шифра: A0142

Општи информации:

Последна промена: 04/11/2019  
Населба: Кисела Вода  
Локација:  
Површина: 65 m²
Број на соби:
Кат:
Ентериер: Празен  
Број на купатила:
Централно Парно:

Финансиски Информации:

Цена: 200 €
Депозит: 200 €
Провизија: 50%

Се издава празен стан во Скопје, Кисела Вода со површина од 65 m2. Екстра: Централно Парно. Цена: 200 EUR Se izdava prazen stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 65 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 200 EUR

Слични Огласи

Се издава Стан во Кисела Вода 61 m²
250 €
Се издава Стан во Кисела Вода 65 m²
200 €
Се издава Стан во Кисела Вода 64 m²
200 €

Agencija Novel Nedviznosti: Se izdava prazen stan vo Skopje, Kisela Voda so povrshina od 65 m2. Ekstra: Centralno Parno. Cena: 200 EUR
Dokolku barate stan, kuka, deloven prostor ova e vistinskoto mesto da ja zapocnete vasata potraga.